Booth
IT
Síťové prvky
SFP Moduly
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

Kód:  1015322  |  Záruka:  24 Měsíc(ů)  |  Výrobce:  MikroTik
Cena bez DPH:
348 Kč
Cena s DPH:
421 Kč
WCR bodů:16.84 WCR
ks
skladem - k odeslání (45 ks)
Kdy zboží dostanu?
Kdy bude zboží u vás?
Zboží je skladem
v množství 45 kusů na našem distribučním centru, a tedy připravené k odeslání. Aktualizováno včera v 23:30
Zboží objednané v pracovní den do 17:30 hod. bude týž den ze skladu odesláno a může být dopravcem doručováno nejpozději do 3 pracovních dnů (obvykle do 2 dnů). Na prodejně je zboží připraveno obvykle rychleji, běžně následující den po objednání. O objednávce k vyzvednutí Vás vždy informujeme emailem a SMS zprávou.
Pro ověření přesného času doručení nás kontaktujte na
telefonu: (+420) 776222264 nebo mailu: booth@videoboard.net
Běžná cena:
491 Kč
Ušetříte:
70 Kč (-14%)
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
Popis produktu

MikroTik S-85DLC05D

MikroTik S-85DLC05D je 1.25G SFP transceiver s 850nm, dual-LC konektorem. Je určen pro mnohovidová vlákna (MM - multi mode). do 550m (s DDM).
Moduly jsou otestovány a plně kompatibilní s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Je možné použít i s jinými jednotkami než MikroTik.

Technické specifikace:

Kód produktu S-85DLC05D
Rychlost 1.25G
Vlnová délka 850nm
Vid Mnohovidový (MM - Multi mode)
Max. vzdálenost spoje 550m
Konektor Dual LC
Formát SFP

Užitečné odkazy:


.
Parametry
Diskuse
Typ vlákna:
Multimode
Technologie SFP Modulu:
1000 Mbps
Rozhraní modulu:
SFP/miniGBIC

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat

Přihlásit se
0 Kč