O nás

Od počátku roku 2011 pro vás Booth.cz  tvoří maloobchodní internetovou nákupní galerii na adrese www.Booth.cz, která vznikla na základě požadavků zákazníků do té doby provozovaného velkoobchodu výpočetní techniky. Naší snahou je být vašim spolehlivým partnerem vždy když chcete rychle, pohodlně a kvalitně nakoupit.

Tento e-shop byl od 1.7.2015 do 15.9.2015 mimo provoz a nebylo možné nakupovat, jelikož docházelo k přebírání e-shopu na nového provozovatele.

Provozovatelem obchodu je od 15.9.2015 společnost Videoboard Bohemia s.r.o., která byla založena v roce 2010 a od 1.4.2019 VIDEOBOARD CZ s.r.o. 

E-shop koncipujeme jako nákupní galerii, ve které chceme jako agregátor nabízet převážně produkty našich českých regionálních obchodů a dodavatelů. U nás provedete on-line nákup produktů, my vyřídíte objednávku a dodavatel vám zašle jeho zboží. 

Jsme hrdí na to, že jsme jediný e-shop na světě, který umožňuje uplatnit Věrnostní slevové body WCR - World Credit 

 

Zboží a reference

 

Portál Booth.cz nyní nabízí přibližně 25 tis. až 32 tis. stále skladově dostupných položek o celkovém počtu přes 150 000 kusů zboží, které jsou rozesílány na základě objednávek na libovolnou adresu zákazníka.

 

Naší předností je zobrazování pouze těch položek, které v danou chvíli máme v externím skladě a skrývání zboží nedostupného. Pomocí této a dalších prozákaznických aktivit se právě těšíme velké oblibě zákazníků.

 

Společenská odpovědnost

 

Společnost VIDEOBOARD CZ s.r.o., klade velký důraz na společenskou odpovědnost a ráda prosazuje své motto "Zůstaň odlišný". Tím chceme především prosazovat zájem o prospěšné hodnoty celé společnosti. U nás toto není jen fráze.

Spolupracujeme v tuto chvíli s více jak 400 českými společnostmi, které nějakým způsobem přispívají k chodu našeho podnikání. Všem těmto podnikatelům a jejich zaměstnancům patří právem upřímné poděkování za jejich každodenní práci na společném projektu.

 

Náš tým také uděluje čas od času ocenění za význam ve společenské odpovědnosti a zároveň určitou nadstandardní kvalitu služeb nebo výrobků. Toto ocenění "Zůstaň odlišný" je udělováno malým a středně velkým podnikům. Poznáte je podle označení našim optimistickým maskotem s palcem nahoru.

 

Všeobecné obchodní podmínky

Přihlásit se
0 Kč