Booth  
  IT  
  Síťové prvky  
  

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Výrobce
Typ příslušenství
Zrušit filtr
Zobrazit
Řadit dle:
Položek:
Cenový limit
Příslušenství k aktivním síťovým prvkům
<< první1345678...3839poslední >>
12V/48W AC/DC pwr adptr 1.7/4.0mm12V/48W AC/DC pwr adptr 1.7/4.0mm
1 475 Kč
vč. DPH
Koupit
12V/48W AC/DC pwr adptr 1.7/4.0mm.
AIR-PWRINJ6AIR-PWRINJ6
2 988 Kč
vč. DPH
Koupit
Cisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ6= Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontakt
AIR-PWRINJ6AIR-PWRINJ6
1 398 Kč
vč. DPH
Koupit
tr> Rozměry53 mm x 32,5 mm x 140 mm Přenos10/100/100 Mbps Napájení55V DC Hmotnost200 g Provozní teplota-20°C to 40°C at 30 W, -20°C to 50°C at 25 W Provozní vlhkostMax 90%, bez kondenzace Skladovací t
Novinka
AP-220-MNT-C1 Ceiling Rail Mt KitAP-220-MNT-C1 Ceiling Rail Mt Kit
444 Kč
vč. DPH
Koupit
AP-220-MNT-C1 Ceiling Rail Mt Kit.
Novinka
AP-ANT-20W 2.4/5G 2/2dBi OmniAP-ANT-20W 2.4/5G 2/2dBi Omni
404 Kč
vč. DPH
Koupit
AP-ANT-20W 2.4/5G 2/2dBi Omni.
Novinka
AP-MNT-D Campus AP mount bracket kit (individual) type D: solid surfaceAP-MNT-D Campus AP mount bracket kit (individual) type D: solid surface
420 Kč
vč. DPH
Koupit
AP-MNT-D Campus AP mount bracket kit (individual) type D: solid surface.
Novinka
APC Easy rPDU mounting bracketAPC Easy rPDU mounting bracket
1 297 Kč
vč. DPH
Koupit
Svorky uchycení kabelu a svorky pro svislou montáž pro komplexní řešení distribuce napájení ve stojanech . Model EPDU-BRKT Hlavicka pro parametr Rozměry (V x Š X H) (mm) 112 x 75 x 32 Hmotn
Novinka
APC T/H SENSOR for Easy PDUAPC T/H SENSOR for Easy PDU
2 670 Kč
vč. DPH
Koupit
Senzor prostředí Easy Rack PDU, který monitoruje teplotu a vlhkost ve vašem datovém centru nebo síťové skříni. Model EPDU-TH Fyzické parametry Rozměry (V x Š X H) (mm) 44 x 20 x 13 Hmotnost
Novinka
Aruba 100G QSFP28-QSFP28 Reman DAC CableAruba 100G QSFP28-QSFP28 Reman DAC Cable
13 970 Kč
vč. DPH
Koupit
Aruba 100G QSFP28-QSFP28 Reman DAC Cable.
Novinka
Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVRAruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR
4 449 Kč
vč. DPH
Koupit
Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVR.
Aruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF TransceiverAruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF Transceiver
220 123 Kč
vč. DPH
Koupit
Aruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF Transceiver.
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF TransceiverAruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver
28 189 Kč
vč. DPH
Koupit
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver.
Novinka
Přihlásit se
0 Kč
Zpracování dat
Schovat