Booth.cz - e-shop plný zboží
SÍTĚ A KABELY
PATCH
PATCH KABELY
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM3 | Duplex | 10m

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM3 | Duplex | 10m

Kód:  54080  |  Výrobce:  Qoltec
Cena bez DPH:
207 Kč
Cena s DPH:
251 Kč
WCR bodů:10.04 WCR
ks
skladem - k odeslání (31 ks)
Kdy zboží dostanu?
Kdy bude zboží u vás?
Zboží je skladem
v množství 31 kusů na našem distribučním centru, a tedy připravené k odeslání. Aktualizováno včera v 16:12
Zboží objednané v pracovní den do 17:30 hod. bude týž den ze skladu odesláno a může být dopravcem doručováno nejpozději do 3 pracovních dnů (obvykle do 2 dnů). Na prodejně je zboží připraveno obvykle rychleji, běžně následující den po objednání. O objednávce k vyzvednutí Vás vždy informujeme emailem a SMS zprávou.
Pro ověření přesného času doručení nás kontaktujte na
telefonu: (+420) 734188800 nebo mailu: eshop@singulis.cz
Běžná cena:
293 Kč
Ušetříte:
42 Kč (-14%)
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM3 | Duplex | 10m
Parametry
Délka:
10 m
Barva:
tyrkysový
Doplňující informace:
Fibre type: 50/125, Standard fiber: OM3, Kind of connection: LC/UPC - LC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: <0.3 db, Return loss: 35-39db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex
Typ kabeláže:
multimode optický kabel 50/125 (OM3)
Typ konektoru 2:
LC/UPC
Typ konektoru 1:
LC/UPC
Maximální rychlost přenosu:
netýká se
Přihlásit se
0 Kč
Zpracování dat
Schovat