Booth
IT
Software
Grafický
PaintShop Pro 2023 Ultimate ESD License Single User - Windows EN/DE/FR/NL/IT/ES

PaintShop Pro 2023 Ultimate ESD License Single User - Windows EN/DE/FR/NL/IT/ES

Kód:  2002241  |  Záruka:  6 Měsíc(ů)  |  Výrobce:  Corel
Cena bez DPH:
990 Kč
Cena s DPH:
1 198 Kč
WCR bodů:47.92 WCR
ks
Na dotaz
Kdy zboží dostanu?
Kdy bude zboží u vás?
Na dotaz
Pro ověření přesného času doručení nás kontaktujte na
telefonu: (+420) 776222264 nebo mailu: booth@videoboard.net
Běžná cena:
1 749 Kč
Ušetříte:
551 Kč (-32%)
PaintShop Pro 2023 Ultimate ESD License Single User - Windows EN/DE/FR/NL/IT/ES
Popis produktu

PaintShop Pro 2023 Ultimate

Váš digitální svět je s PaintShopem Pro vždy jasnější!
Udělejte z každého snímku ten nejlepší s PaintShop® Pro 2023 Ultimate, pokročilým fotoeditorem, který nabízí všestrannou škálu profesionálních nástrojů pro úpravy a grafický design, časově úsporná řešení založená na umělé inteligenci a bonusový balíček prémiového softwaru.


Exkluzivní kolekce pro úpravu fotografií včetně bonusového programu Corel Painter Essentials 8c.
Co je součástí balení?
VYLEPŠENÉ! MultiCam Capture 2.0 Lite
Zachyťte video pomocí aplikace MultiCam Capture 2.0 Lite, abyste zaujali své diváky a rozšířili své publikum. Snadno vytvářejte videa s návody k použití, online výzvy, ukázky produktů, nahrávejte herní videa a mnoho dalšího pomocí jednoho snadno použitelného softwaru pro nahrávání videa.


NOVINKA! Písma zdarma
Využijte 50 nových moderních písem zdarma, která jsou k dispozici v aplikaci PaintShop Pro 2023 Ultimate! Užijte si krásnou typografii a experimentujte se styly a barvami písma, aby vaše návrhy byly ještě působivější a jedinečnější.

Painter® Essentials™ 8
Užijte si zábavný a nekomplikovaný malířský software pro začátečníky, který vás bude inspirovat k experimentování a zamilujete si digitální malování. Skicujte, kreslete a malujte na prázdné plátno pomocí realistických štětců nebo se pusťte do exkluzivního umění založeného na umělé inteligenci a klonování obrázků. Užijte si nově přidaný balíček štětců navíc.

PhotoMirage™ Express
Pomocí aplikace PhotoMirage Express bez námahy proměníte jakýkoli obrázek v okouzlující animaci během několika minut. Oživení fotografií je směšně snadné a návykově zábavné a sdílení vašich mistrovských děl na sociálních sítích je hračka. Pomocí aplikace PhotoMirage Express můžete vytvářet úchvatné animace fotografií, které vás zaujmou, upoutají a přenesou.

Zvýrazněte nahrávku
Vytváření rychlých videí, která ukazují nejzajímavější okamžiky vašeho posledního dobrodružství, se právě stalo mnohem snazší díky inteligentnímu programu pro tvorbu prezentací a filmů - Highlight Reel. Stačí importovat digitální média a aplikace Highlight Reel inteligentně analyzuje a vybere nejlepší fotografie a videa a sestaví je pro vás dohromady podle rytmu hudby. Vytváření filmů pro sdílení vašich každodenních okamžiků se právě stalo jednodušším.

Pracovní prostor Sea-to-Sky™
Vyzkoušejte pracovní prostor pro úpravu fotografií navržený tak, aby vaše podvodní fotografie a fotografie z dronů dosáhly nových výšin. Provádějte bezproblémové opravy a kreativní vylepšení pomocí vlastní sady nástrojů a prožijte své nejpamátnější okamžiky naplno.

Kolekce Corel® Creative
Rozšiřte své tvůrčí možnosti o desítky štětců, textur a více než 100 pozadí bez licenčních poplatků. Vylepšete své fotografické projekty hravými, romantickými nebo abstraktními vzory spolu s řadou živých tahů štětcem.

Kompletní studio pro úpravu fotografií

  • Vylepšete fotografie pomocí umělé inteligence - Spolehněte se na umělou inteligenci a technologii strojového učení a vylepšete snímky jediným kliknutím, abyste z každé fotografie okamžitě udělali tu nejlepší.
  • Upravujte fotografie jako profesionál - Upravujte, retušujte a opravujte své fotografie pomocí komplexní sady nástrojů určené pro všechny úrovně dovedností.
  • Vytvářejte grafiku a návrhy - Pracujte s intuitivními nástroji pro práci s textem, štětci, texturami, vzory, kreslením a malováním a vytvářejte inspirativní návrhy.
  • Přidávejte efekty, abyste dosáhli působivosti - Experimentujte se stovkami kreativních filtrů a zábavných efektů, aby vaše fotografie byly osobní a originální, abyste je mohli sdílet a tisknout.
  • Vyberte si z několika pracovních prostorů - PaintShop Pro je zaměřen na výběr a přizpůsobení a nabízí několik pracovních ploch, které si můžete přizpůsobit tak, abyste pracovali co nejefektivněji.

Co je nového v aplikaci PaintShop Pro 2023?
Za každým úchvatným obrázkem se skrývá skutečná inteligence. Vysoce efektivní funkce a nástroje poháněné umělou inteligencí a technologií strojového učení umožňují vytvořit něco skutečně originálního.


NOVINKA Laboratoř AfterShot - Vychutnejte si výkonné a kompletní úpravy souborů RAW s velkým množstvím profesionálních nástrojů, které jsou k dispozici v nové laboratoři AfterShot Lab, nyní uvnitř aplikace PaintShop Pro. Díky časově úsporným a zefektivněným úpravám snímků RAW již není třeba používat další aplikace nebo spouštět několik procesů úprav souběžně.

VYLEPŠENÝ Nástroj pro tvorbu snímků - Obohaťte vizuální příběhy, které vaše snímky vyprávějí! Vytvářejte tvary (oříznuté masky) na základě symetrických a přednastavených tvarů nebo dokonce vektorových textových objektů - nebo převádějte již existující vektorové objekty a text na tvary - to vše pomocí vylepšeného nástroje Frame Tool. Poté tvary vyplňte obrázky, vzory nebo barvami, abyste dosáhli určitých efektů - surrealistických, avantgardních, hravých nebo jakýchkoli jiných.

NOVINKA Stohování zaostření - S novým funkcí Focus Stacking, která umožňuje spojit více snímků stejné scény pořízených s různou zaostřovací vzdáleností a vytvořit tak výsledný kompozitní snímek s větší hloubkou ostrosti (DOF) než kterýkoli z jednotlivých zdrojových snímků.

VYLEPŠENÝ Náhled režimu prolnutí v reálném čase - Využijte nový náhled režimu prolnutí v reálném čase a zkontrolujte výsledky prolnutí vrstev za chodu najetím na možnosti rozbalovacího seznamu na paletě Vrstvy. Kreativně míchejte a kontrolujte za chodu pomocí uživatelsky přívětivého a intuitivního nástroje Režim prolnutí.

NOVINKA Přichytávání k objektům - Díky nové funkci Přichytit k objektům můžete ve svých projektech během okamžiku přesně zarovnat objekty. Pomocí ohraničujícího rámečku můžete přesně přichytit dva objekty k sobě pomocí automatizovaného ovládání na vysoké úrovni a vyhnout se dalším krokům v procesu úprav.

VYLEPŠENÝ Použitelnost a výkon - Užijte si vylepšení napříč všemi oblastmi! Prozkoumejte aktualizované rozvržení stránky "Nové ze šablony", nyní s viditelnějším obsahem a novými možnostmi "Filtrování" a "Třídění" pro rychlé vyhledávání tématu. Získejte dokonalé výsledky díky přesnému zadávání hodnot natočení a ovládání úhlů natočení ve vektorových úpravách. Uvidíte 30% zlepšení výkonu při použití štětce Refine Brush, získáte podporu nejnovějších fotoaparátů a mnoho dalšího!

Skutečné. Inteligentní. Kreativní.
S inovativními nástroji a funkcemi PaintShopu Pro dosáhnete přesně takových výsledků, jaké chcete.

Výkonné nástroje pro úpravu fotografií
Spolehněte se na všestrannou škálu profesionálních nástrojů v tomto softwaru pro úpravu obrázků, aby každý snímek byl tím nejlepším.

Základní nástroje
Pomocí vodítek kompozice, zlatého řezu a pravidla třetin můžete snadno oříznout oblasti fotografie a změnit tak její zaměření. Snadno změňte velikost pomocí jedné z několika předvoleb nebo změňte velikost podle pixelů, procent nebo tiskové velikosti. Obnovte a opravte staré fotografie pomocí nástrojů Odstranění škrábanců a Korekce vyblednutí, které zvýší kontrast a barvy vybledlých fotografií.

Nástroje pro úpravy
Upravte své fotografie pomocí široké škály výkonných nástrojů pro úpravy, včetně nástrojů Jas a kontrast, Výplň světla a Zřetelnost, Korekce vyblednutí, Vyvážení bílé, Odstín a sytost, Odstranění šumu, Vibrace, Doostření, Korekce barev a Tonální úrovně a křivky.

Nástroje pro výběr a korekce
Pomocí různých nástrojů pro výběr vyčleňte oblast, kterou chcete vybrat, a vylepšete výběr pomocí nástroje Zpřesnit štětec. Automaticky opravte zkreslení, vinětaci a chromatickou aberaci na fotografiích pomocí nástrojů Korekce objektivu a pomocí nástroje Narovnat opravte křivý horizont nebo nástroje Korekce perspektivy upravte fotografii tak, aby vypadala, jako by byla pořízena z jiného úhlu.

Podpora formátů RAW, HDR a 360° fotoaparátu
Rozšiřte své možnosti úprav souborů RAW pomocí profesionálních nástrojů AfterShot Lab, které jsou nyní k dispozici v aplikaci PaintShop Pro. Zkombinujte několik fotografií stejné scény s různou expozicí a vytvořte jednu úžasnou HDR fotografii. Upravujte fotografie pořízené 360° fotoaparátem tak, že fotografii narovnáte pomocí otočení nebo ji upravíte tak, aby vypadala jako vyrovnaná. Odstraňte a automaticky nahraďte stativ nebo vytvořte zajímavý "planetární" efekt.

Nástroje pro úsporu času
Omezte opakování a urychlete složité akce úprav fotografií pomocí skriptů. Zaznamenejte sérii úprav jako skript, který můžete kdykoli použít na libovolnou fotografii. Automatizujte úpravy více fotografií najednou pomocí dávkového zpracování, jako je přidání vodoznaku, rámečku nebo jednoduchá změna velikosti.

.
Parametry
Diskuse
Jazyk:
Anglický
Pro koho je licence určena:
Komerční
Způsob licencování:
Plná verze
Typ licence:
Online ESD

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat

Přihlásit se
0 Kč