Lauben Sous Vide Stick SV01

Kód:  824267  |  Záruka:  24 Měsíc(ů)  |  Výrobce:  Noname
Cena bez DPH:
2 469 Kč
Cena s DPH:
2 987 Kč
WCR bodů:119.48 WCR
ks
Na dotaz
Kdy zboží dostanu?
Kdy bude zboží u vás?
Na dotaz
Pro ověření přesného času doručení nás kontaktujte na
telefonu: (+420) 734188800 nebo mailu: booth@videoboard.net
Běžná cena:
5 024 Kč
Ušetříte:
2037 Kč (-41%)
Lauben Sous Vide Stick SV01
Popis produktu
Lauben Sous Vide Stick – Uvařte si doma jako v michelinské restauraci
Lauben Sous Vide Stick


Uvařte si doma jako v michelinské restauraci

Chcete si pochutnat na vynikajícím, zdravém jídle, jehož příprava vám nezabere celé odpoledne? Chcete si doma připravit maso, co se bude rozpadat na jazyku, ale přitom neztratí na objemu a vždy si zachová svůj tvar a barvu? Nemusíte nutně chodit do restaurace. Lauben Sous Vide Stick je ideálním pomocníkem do kuchyně pro každého, kdo chce ušetřit hodiny strávené u sporáku, a přesto dostat z ingrediencí maximum. Díky metodě vaření sous vide si připravovaná jídla zachovají všechny chutě, vůně a živiny, o které nechcete při vaření přijít. Vařič jednoduše zapnete a ponoříte do hrnce s potravinami připravenými ve speciálních zip lock sáčcích, které jsou součástí balení. O ostatní už se Lauben Sous Vide Stick postará, vy si jen vychutnáte famózní výsledek.Vaření bez starostí a vždy skvělý výsledek


Díky speciální metodě sous vide, která je založena na přípravě jídel při nižších teplotách ve vakuu, si všechny pokrmy zachovají svůj původní tvar a barvu. S Lauben Sous Vide Stick se vám nikdy nestane, že byste jídlo připálili, rozvařili nebo zkazili. Čerstvost a všechny chutě i vůně v ingrediencích zůstanou. I proto tuto metodu využívají šéfkuchaři v michelinských restauracích. Vy si můžete takto uvařit i doma, příprava vám nezabere téměř žádný čas a vařič vše ohlídá za vás.


Vaření bez starostí a vždy skvělý výsledek

Jednoduché ovládání, minimalistický design


Ovládání Lauben Sous Vide Stick je intuitivní a zvládne jej každý. Na displeji uvidíte vše, co potřebujete vědět, aktuální teplotu i zbývající čas vaření. Vařič ovládáte pomocí jediného tlačítka a průběh sledujete díky kontrolkám. Nemusíte číst zdlouhavé návody, na krabici i na produktu najdete QR kód, který naskenujete ve svém telefonu, a přehraje se vám jednoduchý video tutorial. Lauben Sous Vide Stick vám v kuchyni nezabere téměř žádné místo, díky svému čistému a minimalistickému zpracování může být naopak skvělým designovým doplňkem.


Jednoduché ovládání, minimalistický design

Maximum živin, minimum tuku


Díky metodě sous vide nikdy nepřijdete o cenné vitaminy a živiny z ingrediencí pokrmů. Příprava navíc probíhá jen s malým množstvím tuku. Nejen, že dostanete z jídla maximum při vynaložení minimálního úsilí, ale oproti klasickým metodám vaření nepotřebujete do jídla přidávat nezdravé tuky, které jindy bývají k přípravě nezbytné.


Maximum živin, minimum tukuPokaždé skvělý výsledek


Jídlo nikdy nespálíte ani nerozvaříte a vždy si zachová své původní aroma, barvu i tvar.


Ready to use balení


S naším Lauben Sous Vide Stick máte k sous vide vaření vše, co potřebujete. Nemusíte už nic dokupovat, zip lock sáčky jsou součástí balení, takže vám stačí jakákoli nádoba o hloubce alespoň 11 cm.

Zdravé vaření


Metoda sous vide při vaření zachovává všechny živiny a vitaminy, k přípravě jídla nepotřebujete žádný tuk.


Vysoký výkon


Výkon 1200 W zajistí okamžité a přesné ohřátí vody na požadovanou teplotu. Díky tomu připravíte jídlo v kratším čase a dosáhnete vždy dokonalého výsledku. Zároveň jste schopni připravit větší počet porcí. Vaření pro rodinnou sešlost se už obávat nemusíte.


Vaříte jedním tlačítkem


K ovládání Lauben Sous Vide Stick nepotřebujete žádné další zařízení a složité připojování a nastavování přes WiFi nebo Bluetooth. Veškeré ovládání jsme integrovali do jednoho tlačítka. Ovládání tak zvládne rychle a pohodlně úplně každý.


Ekologicky šetrné materiály


Uzavíratelné sáčky určené pro vaření surovin metodou sous vide jsou zdravotně zcela nezávadné a ekologicky šetrné. Jejich použití je dlouhodobé. Lze je snadno omýt a to i v myčce.


Výsledek již za 15 minut


Vaření metodou sous vide nemusí trvat hodiny. Například rybu připravíte za čtvrt hodiny a většina receptů nezabere víc, než 60 minut.


Nezabírá místo


Lauben Sous Vide Stick je zároveň stylovým designovým doplňkem, spodní část je z bezpečné nerezové oceli a držadlo příjemné na dotyk. Díky oválnému tvaru a textilnímu obalu ho uskladníte v kterékoliv kuchyni. Žádné další kuchyňské spotřebiče a příslušenství kupovat nemusíte.


Tichý chod


Výkonná pumpa, která se stará o cirkulaci vody při vaření, pracuje extra tiše a nijak vás v kuchyni neruší.


Precizní kontrola teploty


Podle druhu připravovaného jídla si jednoduše nastavíte teplotu v rozsahu 20-95 °C a vařič ji poté reguluje s maximální odchylkou 1%.


Efektivně vaří za vás


Ušetříte čas i nervy spojené s postáváním u sporáku, vařič nemusíte hlídat a na nedostatek vody v nádobě či konec vaření vás upozorní sám.


Bezpečnost v kuchyni na prvním místě


Při vaření s Lauben Sous Vide Stick se nemusíte bát opustit místnost. Zařízení disponuje ochranou proti přehřátí, proti nízkému stavu hladiny vody a je samozřejmě zcela vodotěsné.


Ideální pomocník na grilování


Předpřipravte si metodou sous vide suroviny na gril a místo dlouhého postávání u grilu se věnujte rodině a přátelům.


Dárek k nákupu - kniha receptů


Knížka deseti sous vide receptů od Marka Fichtnera, které si zamilujete.


Dárek k nákupu

.
Parametry
Diskuse
Druh spotřebiče:
Elektrické vařiče

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat

Přihlásit se
0 Kč
Zpracování dat
Schovat