Booth
Komponenty
Kabely a redukce (kromě LAN)
MANHATTAN Kabel USB 2.0 A-mini B propojovací 1,8m (sříbrný)

MANHATTAN Kabel USB 2.0 A-mini B propojovací 1,8m (sříbrný)

Kód:  254215  |  Záruka:  1 Doživotní  |  Výrobce:  Manhattan
Cena bez DPH:
29 Kč
Cena s DPH:
35 Kč
WCR bodů:1.4 WCR
ks
Na dotaz
Kdy zboží dostanu?
Kdy bude zboží u vás?
Na dotaz
Pro ověření přesného času doručení nás kontaktujte na
telefonu: (+420) 734188800 nebo mailu: eshop@singulis.cz
Běžná cena:
54 Kč
Ušetříte:
19 Kč (-35%)
MANHATTAN Kabel USB 2.0 A-mini B propojovací 1,8m (sříbrný)MANHATTAN Kabel USB 2.0 A-mini B propojovací 1,8m (sříbrný)MANHATTAN Kabel USB 2.0 A-mini B propojovací 1,8m (sříbrný)MANHATTAN Kabel USB 2.0 A-mini B propojovací 1,8m (sříbrný)MANHATTAN Kabel USB 2.0 A-mini B propojovací 1,8m (sříbrný)MANHATTAN Kabel USB 2.0 A-mini B propojovací 1,8m (sříbrný)MANHATTAN Kabel USB 2.0 A-mini B propojovací 1,8m (sříbrný)MANHATTAN Kabel USB 2.0 A-mini B propojovací 1,8m (sříbrný)
Popis produktu

Connect with confidence
MANHATTAN Hi-Speed USB 2.0 Device Cables easily connect USB peripherals and accessories with desktop and notebook computers. Ideal for use with many USB external enclosures, hubs and other hot-swap, Plug and Play devices, MANHATTAN Hi-Speed USB 2.0 Device Cables support data transfer rates up to 480 Mbps on Windows and Mac systems for fast, reliable transmissions. Gold-plated contacts, shielding and fully molded boots with strain relief help provide dependable connections, maximum conductivity and minimal data loss with reduced EMI interference.


Features:
- USB 2.0 Standard-A male to USB 2.0 Mini-B male
- Connects a Hi-Speed USB device to a Hi-Speed USB hub or computer
- Supports speeds of up to 480 Mbps
- Hi-Speed USB for ultra-fast data transfer rates with zero data degradation



Specifications:
Standards and Certifications
- UL 2725
- USB 2.0
Connectors
- (1) USB 2.0 Standard-A male
- (1) USB 2.0 Mini-B male
- Gold plated
- Molded PVC boot
Cable
- 28 AWG conductors
- Shielded
- Withstanding voltage: 300 V DC 10 ms
- Insulation resistance: 5 MOhms
- Contact resistance: 10 Ohms
- Thermal plastic casing
Package Contents
- Hi-Speed USB Device Cable

.
Parametry
Diskuse
Délka:
5 m
Barva:
oranžová
Čistá hmotnost:
0.082 kg
Typ kabeláže:
multimode optický kabel 50/125 (OM2)
Typ konektoru 2:
ST duplex
Typ konektoru 1:
LC duplex
Maximální rychlost přenosu:
netýka se
Specifikace kabelu / redukce:
USB kabel
Verze kabelu / redukce:
2.0

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat

Přihlásit se
0 Kč
Zpracování dat
Schovat