Booth
Elektronika
Chytrá elektronika
Nositelná elektronika
Garmin GPS sportovní hodinky Venu® 2S Rose Gold/White Leather Band

Garmin GPS sportovní hodinky Venu® 2S Rose Gold/White Leather Band

Kód:  239806  |  Záruka:  24 Měsíc(ů)  |  Výrobce:  Garmin
Cena bez DPH:
9 654 Kč
Cena s DPH:
11 681 Kč
WCR bodů:467.24 WCR
ks
Na dotaz
Kdy zboží dostanu?
Kdy bude zboží u vás?
Na dotaz
Pro ověření přesného času doručení nás kontaktujte na
telefonu: (+420) 776222264 nebo mailu: booth@videoboard.net
Běžná cena:
15 386 Kč
Ušetříte:
3705 Kč (-24%)
Garmin GPS sportovní hodinky Venu® 2S Rose Gold/White Leather BandGarmin GPS sportovní hodinky Venu® 2S Rose Gold/White Leather BandGarmin GPS sportovní hodinky Venu® 2S Rose Gold/White Leather BandGarmin GPS sportovní hodinky Venu® 2S Rose Gold/White Leather BandGarmin GPS sportovní hodinky Venu® 2S Rose Gold/White Leather BandGarmin GPS sportovní hodinky Venu® 2S Rose Gold/White Leather BandGarmin GPS sportovní hodinky Venu® 2S Rose Gold/White Leather BandGarmin GPS sportovní hodinky Venu® 2S Rose Gold/White Leather BandGarmin GPS sportovní hodinky Venu® 2S Rose Gold/White Leather BandGarmin GPS sportovní hodinky Venu® 2S Rose Gold/White Leather BandGarmin GPS sportovní hodinky Venu® 2S Rose Gold/White Leather BandGarmin GPS sportovní hodinky Venu® 2S Rose Gold/White Leather Band
Popis produktu

Garmin Venu® 2S Rose Gold/White Leather Band

Garmin Venu® 2S Rose Gold/White Leather Band

PRO CELODENNÍ POUŽÍVÁNÍ
displej AMOLED je perfektně čitelný i na přímém slunci. Lze jej nastavit také na trvale aktivní režim, takže displej bude vždy zobrazovat.


IDEÁLNÍ PRO AKTIVNÍ ŽIVOTNÍ STYL
Stylové zpracování z odolných materiálů – odolné sklo Corning® Gorilla® Glass 3, elegantní nerezová luneta a pohodlný silikonový řemínek.

Poznejte své tělo i mysl

FUNKCE HEALTH SNAPSHOT™
Zaznamenejte dvouminutovou aktivitu a dozvíte se klíčové statistiky, jako je srdeční tep2, variabilita srdečního tepu, okysličení krve3, dýchání nebo stres. Potom na svém kompatibilním smartphonem vytvořte pomocí aplikace Garmin Connect™ zprávu s těmito statistikami, kterou můžete sdílet.

FUNKCE BODY BATTERY™
Sledujte úroveň energie svého těla během dne, abyste si vhodně naplánovali aktivity i odpočinek.

PULZNÍ OXYMETR
Pomocí snímače Pulse Ox3 můžete ověřit nasycení krve kyslíkem kdykoliv během dne – nebo také v průběhu spánku. Díky tomu zjistíte, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík.

SLEDOVÁNÍ MÍRY STRESU
Zjistěte, jestli se váš den nese v duchu klidu, vyrovnanosti nebo stresu. Připomenutí odpočinku vás dokonce vybídne ke krátkému dechovému cvičení, když hodinky zjistí, že jste ve stresu.

SLEDOVÁNÍ ZDRAVÍ ŽEN
Aplikaci Garmin Connect můžete použít pro sledování menstruačního cyklu nebo průběhu těhotenství. Zaznamenávejte příznaky, získejte tipy pro cvičení a výživu a další výhody. S aplikací sledování zdraví žen můžete dokonce zobrazovat a zapisovat podrobnosti přímo na zápěstí.

PITNÝ REŽIM
Zaznamenávejte si svůj denní příjem kapalin, abyste nezanedbávali pitný režim. Můžete si dokonce nastavit automatický cíl pro příjem kapalin, který se odvíjí podle toho, jak moc se během aktivit potíte.

SLEDOVÁNÍ DECHU
Sledujte svoji dechovou frekvenci v průběhu dne, během spánku nebo při tréninku. Využijte je pro dechový trénink a cvičení jógy.

SKÓRE SPÁNKU A POKROČILÉ SLEDOVÁNÍ SPÁNKU
Získejte skóre podle kvality spánku spolu s radami, jak ji můžete zlepšit. Můžete sledovat dokonce různé fáze spánku, srdeční tep, stres, okysličení krve3 nebo dýchání.

SLEDOVÁNÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ
Hodinky neustále měří váš srdeční tep2 a upozorní vás, pokud je v klidovém režimu příliš nízký nebo naopak příliš vysoký. Pomáhají také měřit, jak velkou námahu během aktivit vyvíjíte, dokonce i během plavání.

DECHOVÁ CVIČENÍ
Chcete-li si trochu odpočinout a zrelaxovat, můžete si spustit jednoduchá dechová cvičení, během kterých budou hodinky sledovat dechovou frekvenci a úroveň stresu.

VĚK PODLE KONDICE
Tato funkce používá biologický věk, vaši týdenní intenzivní aktivitu, klidový srdeční tep a BMI4 nebo procento tělesného tuku k odhadnutí, zda je vaše tělo mladší nebo starší, než kolik vám skutečně je. Můžete získat i tipy, jak svůj věk podle kondice snížit.

Rozhýbejte své tělo

ANIMOVANÁ CVIČENÍ NA OBRAZOVCE
V hodinkách jsou předinstalované přehledné animované kardio a silové tréninky, jóga, pilates a intenzivní intervalové tréninky (HIIT) a další tréninky si můžete stáhnout z aplikace Garmin Connect.

APLIKACE PRO SPORTOVNÍ AKTIVITY
Zaznamenávejte si své pohybové aktivity jako chůzi, běh, jízdu na kole, plavání, golf a další pomocí více než 25 předinstalovaných GPS aplikací a aplikací pro indoorové sporty.

POKROČILÝ SILOVÝ TRÉNINK
Díky tomuto podrobnému profilu aktivity máte přímo na zápěstí informace o vážení a osobních rekordech pro silový trénink, společně s grafickým vyjádřením svalových skupin, které jste procvičili.

TRÉNINKY HIIT
Použijte tento nový profil aktivity s různými časovači pro sledování tréninků HIIT, včetně tréninků AMRAP, EMOM, tabata a vlastních tréninků. Nastavte počet sérií, intervaly pro cvičení/odpočinek a další možnosti.

VLASTNÍ TRÉNINKY
Vyberte si z více než 1 400 cviků a sestavujte vlastní tréninky v aplikaci Garmin Connect ve svém kompatibilním smartphonem. Potom je stáhněte do hodinek.

GARMIN COACH
Funkce bezplatného osobního trenéra pro běh vám pomůže trénovat pro váš příští běh na 5 km, 10 km nebo půlmaraton.

MINUTY INTENZIVNÍ AKTIVITY
Aktualizovali jsme funkci minut intenzivní aktivity, abyste měli lepší přehled o tom, v které části dne a při jaké aktivitě jste je získali. Můžete je dokonce zobrazit jako datové pole během aktivit s měřením času.

Zůstat ve spojení nebylo nikdy snadnější

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Po spárování s kompatibilním chytrým telefonem můžete na hodinkách přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění. Při spárování s telefonem Android™ můžete dokonce na zprávy odepisovat.

HUDBA
Stáhněte si skladby a seznamy skladeb z účtu ve službě Spotify®, Deezer nebo Amazon Music (může být vyžadováno předplatné). Používejte bezdrátová sluchátka (prodávají se samostatně) k poslechu hudby bez telefonu.

BEZPEČNOSTNÍ A SLEDOVACÍ FUNKCE
Při spárování s telefonem můžete se svými kontakty sdílet svoji aktuální polohu manuálně, nebo během vybraných venkovních aktivit automaticky za pomoci přednastavené detekce nehod5.

GARMIN PAY™
Plaťte snadno a bezkontaktně díky Garmin Pay1. Svou peněženku tak budete mít vždy po ruce. Ověřte si, zda toto podporuje váš bank s podporou Garmin Pay.

OBCHOD CONNECT IQ™
Stáhněte si vlastní vzhledy displeje, přidávejte datová pole a získávejte aplikace z obchodu Connect IQ.

APLIKACE GARMIN CONNECT
Zobrazujte si veškeré informace o svém zdraví a kondici na jednom místě. Aplikace Garmin Connect představuje rostoucí online komunitu, ve které se mohou lidé v pohybu spojit, navzájem soutěžit a sdílet své výsledky.

Noste je celý den, za každé situace

VÝDRŽ BATERIE S RYCHLÝM DOBÍJENÍM
Mějte stálý přehled o svém zdraví díky výdrži až 10 dní v režimu chytrých hodinek, až 19 hodin v režimu GPS a až 7 hodin v režimu GPS s přehráváním hudby. Stačí 10 minut nabíjení a získáte výdrž baterie až 1 den v režimu chytrých hodinek nebo 1 hodinu v režimu GPS s přehráváním hudby.

REŽIM ÚSPORY BATERIE
Chytré hodinky vám budou sloužit ještě déle, když upravíte nastavení, která nejvíc ovlivňuje výdrž baterie.

STUPEŇ VODOTĚSNOSTI
Hodinky jsou vodotěsné do 5 ATM. Bez problému s nimi tedy můžete plavat a nechat si je na ruce při sprchování.Sledujte své statistiky a osobní cíle v mobilní aplikaci Garmin Connect™


Přizpůsobte si zařízení pomocí doplňků z obchodu Connect IQ™
DALŠÍ INFORMACE

1 Aktuální informace o podporovaných zemích, platebních sítích a bankách naleznete zde.
2 Přesnost záznamu aktivit.
3 Zařízení není lékařským přístrojem a není určeno k diagnostickým účelům ani jako zdravotnické monitorovací zařízení; viz Garmin.com/ataccuracy. Funkce pulzního oxymetru není dostupná ve všech zemích.
4 Index™ or Index S2 smart scale (sold separately) required to use body fat percentage metric for fitness age feature
5 V případě propojení s chytrým telefonem. Více informací týkajících se požadavků a používání bezpečnostních funkcí a jejich omezení viz Garmin.com/safety.
Android™ is a trademark of Google LLC. SPOTIFY a logo Spotify patří k registrovaným ochranným známkám společnosti Spotify AB. Amazon Music a všechna související loga jsou součástí registrované obchodní známky společnosti Amazon.com, Inc. a jejích přidružených společností.

.
Parametry
Diskuse
Zařízení:
Hodinky

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat

Přihlásit se
0 Kč