Booth
Periferie
Monitory
ACER LCD B286HKymjdpprz, 71cm (28") 4K LED 3840x2160,100M:1,300cd/m2,170°/170°,1ms,DVI,HDMI(MHL),DP,pivot,3r on-site

ACER LCD B286HKymjdpprz, 71cm (28") 4K LED 3840x2160,100M:1,300cd/m2,170°/170°,1ms,DVI,HDMI(MHL),DP,pivot,3r on-site

Kód:  255411  |  Záruka:  36 Měsíc(ů)  |  Výrobce:  Acer
Cena bez DPH:
11 084 Kč
Cena s DPH:
13 412 Kč
WCR bodů:536.48 WCR
ks
skladem - k odeslání (1 ks)
Kdy zboží dostanu?
Kdy bude zboží u vás?
Zboží je skladem
v množství 1 kusů na našem distribučním centru, a tedy připravené k odeslání. Aktualizováno dnes v 00:18
Zboží objednané v pracovní den do 17:30 hod. bude týž den ze skladu odesláno a může být dopravcem doručováno nejpozději do 3 pracovních dnů (obvykle do 2 dnů). Na prodejně je zboží připraveno obvykle rychleji, běžně následující den po objednání. O objednávce k vyzvednutí Vás vždy informujeme emailem a SMS zprávou.
Pro ověření přesného času doručení nás kontaktujte na
telefonu: (+420) 734188800 nebo mailu: eshop@singulis.cz
Běžná cena:
18 777 Kč
Ušetříte:
5365 Kč (-29%)
ACER LCD B286HKymjdpprz, 71cm (28") 4K LED 3840x2160,100M:1,300cd/m2,170°/170°,1ms,DVI,HDMI(MHL),DP,pivot,3r on-siteACER LCD B286HKymjdpprz, 71cm (28") 4K LED 3840x2160,100M:1,300cd/m2,170°/170°,1ms,DVI,HDMI(MHL),DP,pivot,3r on-siteACER LCD B286HKymjdpprz, 71cm (28") 4K LED 3840x2160,100M:1,300cd/m2,170°/170°,1ms,DVI,HDMI(MHL),DP,pivot,3r on-siteACER LCD B286HKymjdpprz, 71cm (28") 4K LED 3840x2160,100M:1,300cd/m2,170°/170°,1ms,DVI,HDMI(MHL),DP,pivot,3r on-siteACER LCD B286HKymjdpprz, 71cm (28") 4K LED 3840x2160,100M:1,300cd/m2,170°/170°,1ms,DVI,HDMI(MHL),DP,pivot,3r on-siteACER LCD B286HKymjdpprz, 71cm (28") 4K LED 3840x2160,100M:1,300cd/m2,170°/170°,1ms,DVI,HDMI(MHL),DP,pivot,3r on-siteACER LCD B286HKymjdpprz, 71cm (28") 4K LED 3840x2160,100M:1,300cd/m2,170°/170°,1ms,DVI,HDMI(MHL),DP,pivot,3r on-site
Popis produktu
Základní parametryÚhlopříčka displeje ["]: 28
Nativní rozlišení: 3840 x 2160 (4K UHD)
Kontrast [:1]: 100 000 000
Doba odezvy [ms]: 1
Jas [cd/m2]: 300
Širokoúhlý displej: Ano
Výstupní výkon reproduktorů [W]: 4
Barva: šedáZobrazovací úhlyÚhel horizontálního pohledu [°]: 170
Úhel vertikálního pohledu [°]: 160VýbavaReproduktory: Ano
Pivot: Ano
Montáž na zeď: Ano
Rozměr pro VESA držák: 100 x 100

TechnologieTyp displeje: TN
Povrch displeje: matný
LED podsvícení: Ano

Vstupy / VýstupyDisplayPort: Ano
HDMI vstup: Ano
Počet HDMI: 1
DVI vstup: Ano
.
Parametry
Diskuse
Délka:
1 m
Barva:
tyrkysový
Typ kabeláže:
multimode optický kabel 50/125 (OM3)
Typ konektoru 2:
LC duplex
Typ konektoru 1:
LC duplex
Maximální rychlost přenosu:
10 Gb/s
Povrchová úprava displeje:
Matný
Rozlišení:
3840×2160 (UHD)
Technologie panelu:
TN
Rozhraní:
mini DisplayPort
Výbava:
VESA
Doba odezvy:
1 ms

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat

Přihlásit se
0 Kč
Zpracování dat
Schovat