PENPRO - Vína, knihy, dárky
Knihy
Zdena Frýbová - Robin

Zdena Frýbová - Robin

Kód:  P1811

Zdena Frýbová

Robin

 

Humoristický román o foxteriéru Robinovi a jemu podřízené rodině.

Ilustrace Adolf Born

 

anotace

Humoristický román o foxteriéru Robinovi a jemu podřízené rodině, které se postaral o nevšední život a poskytl jí nezapomenutelné zážitky.

 

charakteristika

Titulní hrdina nejznámějšího románu Zdeny Frýbové je hrubosrstý foxteriér. Toto nevinně vyhlížející štěně mělo být strážcem idylické pohody a radosti u rodinného krbu. Všechno se však vyvinulo úplně jinak a roztomilý Robin doslova rozhýbe svou rodinu toulkami po Praze i útěky do rozlehlých šumavských hvozdů. Je tvrdohlavý, rád se předvádí a vymýšlí rafinované kousky, aby prosadil svůj názor. A tak Robinova rodina proti své vůli začne žít úplně nový, nevšední život, kterým není vždycky nadšená. Vyprávění o Robinovi a jemu podřízené rodině se určitě bude líbit každému, kdo má rád humor. Robin je už po tři desetiletí pro čtenáře nezapomenutelný, a jak o něm napsala Zdena Frýbová: "Je nezapomenutelný i pro mne, tak jako pro ženu bývá nostalgicky nezapomenutelný muž, který jí z života učinil peklo."

 

 

www.anotace

Humoristický román o foxteriéru Robinovi a jemu podřízené rodině, která není vždycky nadšena jeho rošťáckými kousky. Toto nevinně vyhlížející štěně mělo být strážcem idylické pohody a radosti u rodinného krbu, ale místo toho se raději toulá po Praze a utíká do šumavských hvozdů. I když Robin členům své rodiny někdy učinil ze života peklo, zamilovali si ho, protože dokáže být neodolatelně roztomilý a je vlastně nezapomenutelný.

 

Cena bez DPH:
248 Kč
Cena s DPH:
273 Kč
WCR bodů:10.92 WCR
ks
Na dotaz
Kdy zboží dostanu?
Kdy bude zboží u vás?
Na dotaz
Pro ověření přesného času doručení nás kontaktujte na
telefonu: (+420) 734188800 nebo mailu: eshop@singulis.cz
Zdena Frýbová - Robin
Popis produktu

Zdena Frýbová

Robin

Diskuse

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat

Přihlásit se
0 Kč
Zpracování dat
Schovat