Booth
Síťové prvky
Příslušenství k aktivním síťovým prvkům
SFP+ transceiver 10 GBASE-LR/LW , multirate , SM 10 km , 1310 nm , LC Duplex , DMI diagnostika , HP/H 3 C· kompatibilní

SFP+ transceiver 10 GBASE-LR/LW , multirate , SM 10 km , 1310 nm , LC Duplex , DMI diagnostika , HP/H 3 C· kompatibilní

Kód:  703161  |  Záruka:  12 Měsíc(ů)  |  Výrobce:  Hewlett - Packard
Cena bez DPH:
831 Kč
Cena s DPH:
1 005 Kč
WCR bodů:40.2 WCR
ks
Na dotaz
Kdy zboží dostanu?
Kdy bude zboží u vás?
Na dotaz
Pro ověření přesného času doručení nás kontaktujte na
telefonu: (+420) 734188800 nebo mailu: eshop@singulis.cz
Běžná cena:
2 710 Kč
Ušetříte:
1705 Kč (-63%)
SFP+ transceiver 10 GBASE-LR/LW , multirate , SM 10 km , 1310 nm , LC Duplex , DMI diagnostika , HP/H 3 C· kompatibilní
Popis produktu
FP+ transceiver 10 GBASE-LR/LW , multirate , SM 10 km , 1310 nm , LC Duplex , DMI diagnostika , HP/H 3 C· kompatibilní.
Parametry
Diskuse
Typ příslušenství:
Mini-GBIC (SFP) moduly

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat

Přihlásit se
0 Kč
Zpracování dat
Schovat