Booth
Dům a zahrada
Zahrada
Marimex Písková filtrace ProStar Profi 6

Marimex Písková filtrace ProStar Profi 6

Kód:  2115007  |  Záruka:  24 Měsíc(ů)  |  Výrobce:  Marimex
Cena bez DPH:
5 141 Kč
Cena s DPH:
6 220 Kč
WCR bodů:248.8 WCR
ks
Na dotaz
Kdy zboží dostanu?
Kdy bude zboží u vás?
Na dotaz
Pro ověření přesného času doručení nás kontaktujte na
telefonu: (+420) 734188800 nebo mailu: eshop@singulis.cz
Běžná cena:
7 406 Kč
Ušetříte:
1186 Kč (-16%)
Marimex Písková filtrace ProStar Profi 6Marimex Písková filtrace ProStar Profi 6Marimex Písková filtrace ProStar Profi 6Marimex Písková filtrace ProStar Profi 6
Popis produktu
Jak funguje písková filtrace?
Písková filtrace ProStar Profi 6 (dříve BlackStar 6) se ve svém principu inspirovala přírodou - zde se také dešťová voda mění v křišťálově čistou pramenitou vodu díky filtraci v propustných vrstvách horniny. V pískové filtraci voda prochází přes křemičitý písek, kde se zachytávají i jemné nečistoty a do bazénu se vrací pouze čistá, filtrovaná voda. Důležité je proto často filtrační písek proplachovat, aby se nečistoty v písku neosazovaly. Doporučujeme proplach filtrace minimálně jednou týdně.

Složení a popis pískové filtrace
Filtrační systém pískové filtrace ProStar Profi 6 se skládá z filtrační nádoby, do které se vejde 35 kg filtračního písku. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu (PP). Je beze švů, odolává korozi a běžně dostupným chemikáliím používaných v bazénech.

Filtrace je vybavena odvodňovacím ventilem, tlakoměrem, vestavěnými komponenty filtrační nádoby včetně snadno ovladatelného 6-ti cestného ventilu (který je zabudován do víka filtrační nádoby), motorem čerpadla o příkonu 450W, plastovou základnou pro montáž v místě instalace. Systém je vyroben z vysoce kvalitních materiálů při přísném dodržování technických norem a prochází výstupní kontrolou.

Obsah balení
Písková filtrace
Návod

Upozornění
Standardně je písková filtrace dodáváne bez filtračního písku a hadic. Pokud tyto produkty nemáte, doporučujeme je koupit současně s pískovou filtrací.

Doporučení ke snížení nákladů na provoz
Pokud využíváte sníženou sazbu elektřiny (tzn. noční proud), můžete filtraci zapnout v době, kdy je tento tarif aktivní. K filtraci si můžete v hobbymarketech či na internetu dokoupit spínací hodinovou zásuvku, která filtraci v nastavenou dobu vypne i zapne. Můžete tím podstatně snížit náklady na provoz.

Parametry filtrace
Průtok vody: 6 m3/hod.
Hmotnost pískové náplně: 35 kg
Příkon filtrace: 450 W
Pro bazény do: 30 m3
Pro hadice o průměru: 32 a 38 mm
Barva filtrace: černá

Rozměry a hmotnost balení
Hmotnost: 13.1 kg

Ostatní
Rozměry balení: 65 x 70 x 45 cm.
Parametry
Diskuse
Doplňující informace:
barva zelená
Produkty:
Příslušenství k bazénům

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat

Přihlásit se
0 Kč
Zpracování dat
Schovat