Booth
Hobby a zahrada
Dům a zahrada
Dílna
CONRAD Profi sada vhodná pro průmyslové použití, Fluke FLK-3000 FC IND, Fluke Connect

CONRAD Profi sada vhodná pro průmyslové použití, Fluke FLK-3000 FC IND, Fluke Connect

Kód:  318261  |  Záruka:  24 Měsíc(ů)  |  Výrobce:  Conrad
Cena bez DPH:
30 526 Kč
Cena s DPH:
36 937 Kč
WCR bodů:1477.48 WCR
ks
Na dotaz
Kdy zboží dostanu?
Kdy bude zboží u vás?
Na dotaz
Pro ověření přesného času doručení nás kontaktujte na
telefonu: (+420) 734188800 nebo mailu: eshop@singulis.cz
Běžná cena:
47 301 Kč
Ušetříte:
10364 Kč (-22%)
CONRAD Profi sada vhodná pro průmyslové použití, Fluke FLK-3000 FC IND, Fluke ConnectCONRAD Profi sada vhodná pro průmyslové použití, Fluke FLK-3000 FC IND, Fluke ConnectCONRAD Profi sada vhodná pro průmyslové použití, Fluke FLK-3000 FC IND, Fluke ConnectCONRAD Profi sada vhodná pro průmyslové použití, Fluke FLK-3000 FC IND, Fluke Connect
Popis produktu

Bezdrátový systém Fluke Connect™ poskytuje technikovi ideální příležitost pracovat s ostatními týmy tak, aby zůstali v kontaktu, aniž by opustili pracovní místo. Aplikace Fluke Connect™ spolupracuje s více než 20 přístroji Fluke a umožňuje diagnózu a snadnější řešení problémů než kdykoliv dříve. Pomocí nástroje Fluke Connect™ mohou technici shromažďovat údaje během údržby na místě efektivně a bezpečně, ukládat data a předat je dál. Kromě toho mohou technici a manažeři přistupovat odkudkoli do starších nebo aktuálně používaných dat, protože se automaticky ukládají do cloudu Fluke ™.


Wireless měřící zařízení řady CNX-3000 od Fluke mohou při řešení problémů zaznamenávat aktuální naměřené hodnoty z více bezdrátových modulů současně a přehledně zobrazovat na multimetru nebo obrazovce vzdáleného počítače. Přizpůsobitelný systém měření se vyznačuje robustností, spolehlivostí a kvalitou. Bezdrátové multimetr zobrazí vlastní hodnoty a umožňuje připojení až 3 dalších bezdrátových modulů. Pomocí PC® adaptéru lze na počítači zobrazit naměřené hodnoty z až 10 modulů. Bezdrátový dosah až do 20 metrů! Moduly s bezdrátovou technologií přenosu měří střídavé napětí, teplotu a střídavý proud. Vyberte pro měření střídavého proudu mezi TRMS a flexibilními TRMS proudovými kleštěmi. Moduly lze vhodně a individuálně kombinovat podle potřeb měření.


Průmyslová sada obsahuje nejčastější měřicí přístroje, které jsou potřeba pro údržbu a řešení problémů v průmyslu. Sadu je možné libovolně rozšířit. Všechny komponenty jsou k dispozici samostatně.


Kategorie měření na základě DMM Přídavné moduly mohou být různé. Chcete-li použít Fluke a Connect™ Cloud™, přístup je možný prostřednictvím smartphone, nebo tabletu s operačním systémem Android™ 4.3 nebo novějším, nebo iOS (4s nebo novějším) (zařízení není součástí dodávky).


Technické specifikace


Datalogger: max. 65 000 naměřených hodnot
Interval zápisu: min. 1 s
Frekvence: 2,4 GHz (pásmo ISM)
Dosah signálu: max. 20 m
Ochrana DMM: IP54

.
Parametry
Diskuse
Produkty:
Dílenské nářadí
Typ měřícího přístroje:
Ostatní

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat

Přihlásit se
0 Kč
Zpracování dat
Schovat