Booth
IT
Kancelářská technika
Komunikace
Jabra náhlavní souprava Evolve2 40, USB-A, MS, stereo

Jabra náhlavní souprava Evolve2 40, USB-A, MS, stereo

Kód:  946847  |  Záruka:  24 Měsíc(ů)  |  Výrobce:  Jabra
Cena bez DPH:
3 221 Kč
Cena s DPH:
3 898 Kč
WCR bodů:155.92 WCR
ks
Na dotaz
Kdy zboží dostanu?
Kdy bude zboží u vás?
Na dotaz
Pro ověření přesného času doručení nás kontaktujte na
telefonu: (+420) 734188800 nebo mailu: eshop@singulis.cz
Běžná cena:
5 457 Kč
Ušetříte:
1559 Kč (-29%)
Jabra náhlavní souprava Evolve2 40, USB-A, MS, stereo
Popis produktu
Obr. Dodáme vám na pracoviště ticho 1515177a

Dodáme vám na pracoviště ticho

Nasaďte si náhlavní soupravu Evolve2 40 a ihned uslyšíte, jak ruchy z okolí mizí. Izolační pěna oválných náušníků a inovativní nová sklopná sluchátka účinně odblokují hluk z okolí. Nabízejí vynikající pasivní potlačení hluku. Okamžité ticho, aniž byste museli odcházet od stolu. Zcela nový standard.

Obr. Klid na důležité hovory, ať jste kdekoli 1515177b

Klid na důležité hovory, ať jste kdekoli

Indikátor hovoru (BusyLight) jsme od základu vylepšili – je teď viditelný ze všech stran. Když s někým telefonujete nebo komunikujete na jednání, automaticky se aktivuje červené světlo. Stisknutím tlačítka ho však můžete aktivovat i ručně. Takže i když jste zrovna v centru dění, indikátor hovoru vás ochrání před vyrušováním z kteréhokoli směru. Funguje jako integrovaná ochranka vaší koncentrace.

Obr. Rozhodujete vy 1515177c

Rozhodujete vy

Když musíte probrat spoustu věcí, jsou důležité bezproblémové a profesionální hovory. Proto jsme mimořádnou kvalitu hovorů naší špičkové řady Evolve vylepšili ještě o kus víc. Integrovali jsme tři strategicky umístěné výkonné profesionální mikrofony a přidali jsme naši pokročilou digitální čipovou sadu a nejnovější technologii zpracování signálů. Náhlavní souprava vás při volání nenechá na holičkách.

Obr. Certifikace UC znamená spokojenost se sjednocenou komunikací 1515177d

Certifikace UC znamená spokojenost se sjednocenou komunikací

Záruka spokojenosti dnes není často nabízeným artiklem, ale přinášíme ji zpět – souprava Evolve2 40 nabízí bezproblémovou spolupráci. Pokud jako komunikační platformu používáte Microsoft Teams, máme pro vás verzi s certifikací pro Teams, dokonale přizpůsobenou a optimalizovanou pro dosažení té nejvyšší kvality.

Obr. Na hudbě záleží 1515177e

Na hudbě záleží

Tuto náhlavní soupravu jsme vybavili výkonnými 40mm reproduktory, jejichž zvuk neuniká ven. Podporuje je naše zatím nejvýkonnější digitální čipová sada. Řada Evolve vám přinášela skvělou hudbu i do práce. V nové verzi Evolve2 zvyšujeme kvalitu zvuku a přinášíme vám hudbu v podobě, jakou jste nikdy neslyšeli. Zní to dobře? To se vsaďte.

Obr. Nový standard pohodlí 1515177f

Nový standard pohodlí

Rozhodli jsme se vytvořit bezdrátovou náhlavní soupravu, která padne tak dokonale, že na ni úplně zapomenete. Podle biometrických měření stovek lidí jsme navrhli dokonalý tvar. Navíc jsme přidali náušníky z měkké paměťové pěny, které se přizpůsobí přirozeným rysům vašich uší. A také jsme soupravu sestavili z odolných prémiových materiálů ve špičkové kvalitě. Posunuli jsme pohodlí na zcela novou úroveň.

Obr. Zavedené postupy nám nestačí 1515177g

Zavedené postupy nám nestačí

Pokud to vše poskládáme dohromady, získáme mimořádný výrobek. Z krabice vybalíte revoluční technologii, která má před konkurencí pořádný náskok. Protože se ale nezastavujeme, už teď chystáme inovace firmwaru a balíčky Value Pack, které možnosti soupravy ještě více rozšíří. Pokud si myslíte, že už to nemůže být lepší, počkejte si a uvidíte…

Technické specifikace

  • Typ: Stereo
  • Kompatibilita: MS Teams
  • Konektivita: USB-A
.
Parametry
Diskuse
Typ zařízení:
Náhlavní soupravy

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat

Přihlásit se
0 Kč
Zpracování dat
Schovat