Booth
Síťové prvky
Optická kabeláž
Optická spojka singlemode duplex LC-LC, PC

Optická spojka singlemode duplex LC-LC, PC

Kód:  1010081  |  Záruka:  24 Měsíc(ů)  |  Výrobce:  LYNX CS
Cena bez DPH:
35 Kč
Cena s DPH:
42 Kč
WCR bodů:1.68 WCR
ks
skladem - k odeslání (80 ks)
Kdy zboží dostanu?
Kdy bude zboží u vás?
Zboží je skladem
v množství 80 kusů na našem distribučním centru, a tedy připravené k odeslání. Aktualizováno dnes v 17:14
Zboží objednané v pracovní den do 17:30 hod. bude týž den ze skladu odesláno a může být dopravcem doručováno nejpozději do 3 pracovních dnů (obvykle do 2 dnů). Na prodejně je zboží připraveno obvykle rychleji, běžně následující den po objednání. O objednávce k vyzvednutí Vás vždy informujeme emailem a SMS zprávou.
Pro ověření přesného času doručení nás kontaktujte na
telefonu: (+420) 734188800 nebo mailu: eshop@singulis.cz
Běžná cena:
59 Kč
Ušetříte:
17 Kč (-29%)
Optická spojka singlemode duplex LC-LC, PC
Popis produktu

Duplexní spojka


Konektor: LC/LC

Broušení: PC

Typ vlákna: Singlemode

.
Parametry
Diskuse
Typ vlákna:
Singlemode
Typ kabelu:
Spojka
Typ konektoru:
LC

Tato položka nebyla doposud diskutována. Pokud chcete být první, klikněte na tlačítko Přidat

Přihlásit se
0 Kč
Zpracování dat
Schovat