Booth  
  Síťové prvky  
  

SFP Moduly

Výrobce
Technologie SFP ModuluRozhraní moduluTyp vlákna
Zrušit filtr
Zobrazit
Řadit dle:
Položek:
Cenový limit
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m
395 Kč
vč. DPH
Koupit
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného p
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m
482 Kč
vč. DPH
Koupit
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného p
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m
425 Kč
vč. DPH
Koupit
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného p
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2m
566 Kč
vč. DPH
Koupit
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného p
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3m
569 Kč
vč. DPH
Koupit
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného p
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5m
636 Kč
vč. DPH
Koupit
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného p
MikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1mMikroTik S+DA0001, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1m
756 Kč
vč. DPH
Koupit
MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001) Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethe
MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3mMikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m
1 015 Kč
vč. DPH
Koupit
MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003) Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethe
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25GMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
585 Kč
vč. DPH
Koupit
MikroTik S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310nm, dual-LC konektorem. Je určen pro jednovidová vlákna (SM - single mode). do 20km (s DDM).Moduly jsou otestovány a plně kompat
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25GMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G
1 796 Kč
vč. DPH
Koupit
MikroTik S-35/53LC20D Jedná se o pár SFP modulů, S-35LC20D je jednovidový (SM) SFP modul s max. datovou propustností 1.25G a LC konektorem, vlnová délka pro vysílání je 1310nm a pro příjem 1550nm. Ma
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)
2 251 Kč
vč. DPH
Koupit
MikroTik S-4554LC80D S-4554LC80D je prodáváno jako pár single mode WDM modulů s Gigabitovou rychlostí, jedním LC konektorem na každé straně a to na vzdálenost až 80km. Vlnové délky modulů jsou 1490 /
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-55DLC80D, SM, 80km, 1.25G, 1550nm, LC duplexníMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-55DLC80D, SM, 80km, 1.25G, 1550nm, LC duplexní
906 Kč
vč. DPH
Koupit
MikroTik S-55DLC80D S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 80km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od Mik
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25GMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
462 Kč
vč. DPH
Koupit
MikroTik S-85DLC05D MikroTik S-85DLC05D je 1.25G SFP transceiver s 850nm, dual-LC konektorem. Je určen pro mnohovidová vlákna (MM - multi mode). do 550m (s DDM).Moduly jsou otestovány a plně kompatib
MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100mMikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m
742 Kč
vč. DPH
Koupit
MikroTik SFP konvertor na metaliku 10/100/1000M, RJ-45, až 100m MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových p
MikroTik SFP+ (miniGBIC) kit, S+2332LC10D, SM, 10km, 10G, DDM, TX:1330nm RX:1270nmMikroTik SFP+ (miniGBIC) kit,  S+2332LC10D, SM, 10km, 10G, DDM, TX:1330nm RX:1270nm
9 040 Kč
vč. DPH
Koupit
MikroTik S+2332LC10D S+2332LC10D je kit 10Gbps SFP+ modulů s LC konektorem, podporuje DDM, pracuje s vlnovými délky TX:1330nm a RX:1270nm, je určen pro jedno-vidové vlákno (SM), použití do 10km. Modu
Přihlásit se
0 Kč
Zpracování dat
Schovat