Booth  
  Síťové prvky  
  

Optická kabeláž

Výrobce
Typ vláknaTyp kabeluTyp konektoruMontáž
Zrušit filtr
Zobrazit
Řadit dle:
Položek:
Cenový limit
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenBezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vláken
136 Kč
vč. DPH
Koupit
Bezprašné ubrousky KimTech pro čištění optických vláken. Balení: 280ks.
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m
197 Kč
vč. DPH
Koupit
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s Technické informace Kategorie: OM2 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC-
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1m
132 Kč
vč. DPH
Koupit
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s Technické informace Kategorie: OM2 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: SC-
Novinka
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1m
235 Kč
vč. DPH
Koupit
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s Technické informace Kategorie: OM2 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: ST-
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3m
193 Kč
vč. DPH
Koupit
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s Technické informace Kategorie: OM2 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: ST-
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1m
144 Kč
vč. DPH
Koupit
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s Technické informace Kategorie: OM2 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: ST-
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10m
317 Kč
vč. DPH
Koupit
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: L
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15m
396 Kč
vč. DPH
Koupit
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: L
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1m
157 Kč
vč. DPH
Koupit
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20m
475 Kč
vč. DPH
Koupit
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: L
Novinka
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2m
173 Kč
vč. DPH
Koupit
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3m
189 Kč
vč. DPH
Koupit
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 5mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 5m
222 Kč
vč. DPH
Koupit
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 5m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 7mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 7m
253 Kč
vč. DPH
Koupit
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 7m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: LC
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 10mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 10m
330 Kč
vč. DPH
Koupit
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 10m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s Technické informace Kategorie: OM3 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: L
Přihlásit se
0 Kč
Zpracování dat
Schovat