Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) Jednovidový WDM 1310/1550nm

Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) Jednovidový WDM 1310/1550nm

Kód:  507486  |  Výrobce:  Intellinet Network Solutions
Cena bez DPH:
707 Kč
Cena s DPH:
855 Kč
WCR bodů:34.2 WCR
ks
skladem - k odeslání (2 ks)
Kdy zboží dostanu?
Kdy bude zboží u vás?
Zboží je skladem
v množství 2 kusů na našem distribučním centru, a tedy připravené k odeslání. Aktualizováno včera v 10:15
Zboží objednané v pracovní den do 17:30 hod. bude týž den ze skladu odesláno a může být dopravcem doručováno nejpozději do 3 pracovních dnů (obvykle do 2 dnů). Na prodejně je zboží připraveno obvykle rychleji, běžně následující den po objednání. O objednávce k vyzvednutí Vás vždy informujeme emailem a SMS zprávou.
Pro ověření přesného času doručení nás kontaktujte na
telefonu: (+420) 734188800 nebo mailu: eshop@singulis.cz
Běžná cena:
998 Kč
Ušetříte:
143 Kč (-14%)
Intellinet modul MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) Jednovidový WDM 1310/1550nm
Přihlásit se
0 Kč